" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT DEVLET HASTANESİ’NE BÜYÜK DESTEK

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka,  Fikri Dabağoğlu Vakfı tarafından Edremit Devlet Hastanesi’ne bağışı yapılan otoklavın (buhar sterilizatörü) açılışını yaptı.   Edremit Devlet Hastanesi’nde sterilizasyon açısından ihtiyaç duyulan otoklav cihazı Fikri Dabaoğlu Vakfı’nın bağışı ile alınarak Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Fikri Dabağoğlu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Dabağoğlu, Edremit Devlet Hastanesi Başhekimi Oktay Yıldırım, siyasi […]

EDREMİT DEVLET HASTANESİ’NE BÜYÜK DESTEK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka,  Fikri Dabağoğlu Vakfı tarafından Edremit Devlet Hastanesi’ne bağışı yapılan otoklavın (buhar sterilizatörü) açılışını yaptı.

 

Edremit Devlet Hastanesi’nde sterilizasyon açısından ihtiyaç duyulan otoklav cihazı Fikri Dabaoğlu Vakfı’nın bağışı ile alınarak Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Fikri Dabağoğlu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Dabağoğlu, Edremit Devlet Hastanesi Başhekimi Oktay Yıldırım, siyasi parti temsilcileri ile yapılan açılışla hizmete sokuldu. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Ben öncelikle Fikri Dabağoğlu’nun hastanemize kazandırdığı bu eserin hayırlı olmasını diliyorum. Edremit’te vatandaşlarımızın sağlık konusunda ihtiyacının karşılanmasında atılacak her adımın destekçisiyiz. Her şeyin başı sağlık dileklerimizi yineleyerek, Edremit Devlet Hastanesi’nde hastalarımızın daha iyi koşullarda hizmet alabilmesi için yapılacak bu tür yardımların yenilerini de beraberinde getirmesini diliyoruz” dedi. Edremit Devlet Hastanesi Başhekimi Oktay Yıldırım, “Bizi dün olduğu gibi bugünde bağışlarla onurlandıran Fikri Dabağoğlu Vakfı’na teşekkürlerimizi sunuyoruz. Faaliyete giren sterilizatör hastanemiz açısından önemli bir ihtiyacı karşıladı” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.