" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

İŞVEREN VE İŞÇİ SORUNLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Belediyelerden İl Milli Eğitim Müdürlüğüne devren gelen işçilerin sorunlarını değerlendirme toplantısı yapıldı. “Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Merkez ve Taşra Teşkilatları İşyerleri İşletme Toplu İş Sözleşmesi” gereği belediyelerden devren gelen ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü emrinde olup İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri emrinde görevlendirilen sürekli işçilerin mali, sosyal ve özlük hakları hakkında […]

İŞVEREN VE İŞÇİ SORUNLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Belediyelerden İl Milli Eğitim Müdürlüğüne devren gelen işçilerin sorunlarını değerlendirme toplantısı yapıldı.

“Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Merkez ve Taşra Teşkilatları İşyerleri İşletme Toplu İş Sözleşmesi” gereği belediyelerden devren gelen ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü emrinde olup İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri emrinde görevlendirilen sürekli işçilerin mali, sosyal ve özlük hakları hakkında bilgi vermek, uygulama birliği sağlamak amacı ile Yeni Öğretmenevi’nde bir toplantı gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Solak başkanlığında yapılan toplantıya Destek Hizmetleri Biriminden Sorumlu İl Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Bayar, ilçelerimizin Destek Hizmetleri Biriminden Sorumlu Şube Müdürleri, KOOP-İŞ Sendikası Balıkesir Şube Başkanlığı yetkilileri ve Muhasebe iş ve işlemlerini yürüten yetkili personel katıldı.

İŞÇİ SORUNLARI, TAKİBİ VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Solak’ın açılış konuşmalarının akabinde Toplu-İş Sözleşesi maddeleri hakkında bilgilendirme sunumu yapıldı. Konu ile ilgili ilçelerimizin yaşadıkları sorunlar ele alınarak çözüm önerileri değerlendirildi. Ardından işveren ve işçi sorunları değerlendirme toplantısı sona erdi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.