ŞAMPİYON TAKIMIN KUPASI KAFAOĞLU’NDAN

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

   ŞAMPİYON TAKIMIN KUPASI KAFAOĞLU’NDAN

1.Amatör Küme’de mücadele ederek şampiyonluğu garantileyen Bahçelievler Ceylanspor Kulübü’nün kupasını Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu verdi.  Ali Hikmet Paşa Spor Tesisleri’nde gerçekleşen ve Altıeylül Belediye Başkan Yardımcıları Fikrettin Kocaman, Ahmet Özen ve ASKF Başkanı Metin Mengüç’ün de yer aldığı kupa töreninde Başkan Zekai Kafaoğlu ASKF Başkanı Metin Mengüç ile birlikte Ceylanspor-Dursunbey karşılaşması öncesinde şampiyon olan Ceylanspor takımına kupasını verdi, futbolcu ve yönetimini kutladı.  Ceylanspor yönetimi Başkan Kafaoğlu’na kulübün şampiyonluk formasını hediye etti.

ASKF Başkanı Metin Mengüç “Bir sezon mücadele ettiniz ve haklı ve zor günlerinizi kupa töreni ile taçlandırdınız. Yönetimin katkıları ve sizlerin mücadelesi ile önümüzdeki sezonda süper amatör liginde başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Zekai Kafaoğlu da “Gerçekten şampiyon olmak kolay iş değil. Kulüp yöneticileri, teknik heyet ve sporcuları kutluyorum, başarılarınızın devamını diliyorum. Sporda centilmenlik, ahlak, dayanışma, kardeşlik duygusu çok önemli. Bir sezon boyunca mücadele ettiniz,  haklı olarak gururlusunuz, biz de sizler gibi gururluyuz. Ceylanspor Altıeylül ilçesinin bir takımı, bundan sonraki mücadeleleriniz de sizlerin yanındayız” diye konuştu.

Başkan Zekai Kafaoğlu daha sonra Ceylanspor-Dursunbey mücadelesini izledi.

Başkan Kafaoğlu daha sonra Süper Amatör Liginde mücadele eden Yakupköyspor Etispor mücadelesi öncesinde iki takımın soyunma odasını ziyaret ederek, takımlara başarılar diledi, centilmenlik vurgusu yaptı. Kafaoğlu ardından takımlarını desteklemeye gelen Yakupköyspor taraftarlarının bulunduğu tribünlere giderek taraftarları selamladı. Yakupköyspor taraftarları Kafaoğlu’nu bağrına basarak “Büyük Başkan” sloganları ile karşıladı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.