Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout etirajİddaa Nasıl Oynanır? – 13 Haziran 2017Nisan Ayında En Çok İzlenen Haber Programları: Fatih Portakal Yine Zirvede! – 8 Haziran 2017Robotik Kalp Ameliyatı – 14 Mayıs 2017Rinoplasti Ameliyatı – 28 Nisan 2017Yeni Nesil Habercilik – 17 Nisan 2017İstanbul Medyum Yusuf Hoca – 14 Nisan 2017Sigara Sarma Makinesi – 11 Nisan 2017Tespih […]

Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım

Tuvalet tıkandığı ne yapmalıyım ? Tıkanıklık oluştuğu zaman robotla açıyoruz tıkanıklık açma memnuniyeti ileri düzeye ulaştırmak için en iyi açma tekniklerini kullanır. Bildiğiniz gibi akışı duran bir bölgede tıkanma en olası vakadır. Onu anlamak için birkaç litre su dökerek gitmediğini görmek yeterlidir. Peki, açılması için bir uzman olarak bizler hangi yenilikçi imkanlarımızı kullanıyoruz?

Tuvalet tıkandı ne yapmalıyım sistemleri gayet kullanışlı olan esaslara dayalıdır. Alaturka tuvalete 5-10 litre civarında su dökeriz ve son durumu görürüz. Su biraz gidiyor yalnız hızlıca değilse veya tamamen gitmiyor ise her halükarda her ikisi içinde metal dış yüzeye sahip ve elektrik kabloları yer alan cihazımızı göndermekle ilk işimize başlarız. Cihaz ilerledikçe bir bölgede sabitlenecek ve takılan hatta zaten cihazın döner başlığı aktif edileceği için o atık parçalanacaktır. Zaten tıkanmanın en güçlü hali onların bir arada bulunması değil midir? Siz onları 100’lerce irili ufaklı parçalara bölerseniz zaten sorun kendiliğinden düzelecektir. Bu işlem sırasında tıkalı halde duran su birden gitmeye başlayacaktır. Biz kontrolleri yeniden yaparız ve 10-20 litre kadar daha su dökeriz ve ne kadar hızlı aktığını kontrol ederiz.

Tuvalet tıkandı ne yapmalıyım sizlere en iyi kameralı araştırma sistemlerini sunmaktadır. Amacımız atığa gelince hemen açmak değildir. Son durumu da bilmemiz gerekiyor. Bu nedenle kamera ile biraz inceleme yaparak belki ilerde sineklere davetiye çıkartabilecek unsurların tamamen evinizden, iş yerinizden kazınmasını sağlayabiliriz. Ayrıntılı bilgi için http://tuvalettikanikligiacma.blogspot.com.tr/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.