EDREMİT’TE TEMİZLİK ÇALIŞMALARI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT’TE TEMİZLİK ÇALIŞMALARI

Edremit Belediyesi tarafından, kent genelinde sabahın erken saatlerinden itibaren periyodik olarak temizlik çalışmaları devam ediyor.

Edremit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından, ilçede sabahın erken saatlerinden itibaren başlayarak gün boyu süren temizlik çalışmaları vatandaşların yoğun olarak kullandığı parklar, yürüyüş yolları olmak üzere tüm cadde ve sokaklarda devam ediyor. Kış mevsiminde olumsuz hava şartlarından dolayı caddeler ve sokaklarda oluşan olumsuzluklar temizlik işleri ekipleri tarafından ortadan kaldırılıyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü personelinin düzenli olarak yaptığı temizlik hizmetleriyle beraber, ilçe genelinde insanların ve araçların yoğun olarak kullandığı noktalar otomatik süpürme makineleriyle temizlenerek yıkanıyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Kış mevsimine bağlı olarak Edremit’te yaşanan olumsuzlukları ortadan kaldırmak için ekiplerimizi seferber ediyoruz. Tüm personelim bu konuda hassasiyetli davranarak şehrimizin temiz tutulması için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Vatandaşlarımızın da bu konuda bilinçli davranarak yaşadığı çevreyi temiz tutmaya çalışmasını rica ediyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.