" />
USD
3,6872
EURO
4,3402
ALTIN
151,3456

ADD EDREMİT’TE KAN DEĞİŞİMİ

ADD Edremit Şubesi Olağan genel kurulu yapıldı ve Yüksel Eker Şube Başkanlığına seçildi. Dernek binasında yapılan olağan genel kurulu toplantısını Mehmet Semerci başkanlığındaki divan heyeti yönetti. Eski yönetim kurulunun faaliyet ve denetleme raporları okunarak ibra edildi. Yapılan seçim sonucu yeni yönetim kurlu şu şekilde oluştu; Başkan: Yüksel Eker, Başkan Yardımcısı: Meral Şahin, Sayman: Sultan Araz, […]

ADD EDREMİT’TE KAN DEĞİŞİMİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

ADD Edremit Şubesi Olağan genel kurulu yapıldı ve Yüksel Eker Şube Başkanlığına seçildi.

Dernek binasında yapılan olağan genel kurulu toplantısını Mehmet Semerci başkanlığındaki divan heyeti yönetti.

Eski yönetim kurulunun faaliyet ve denetleme raporları okunarak ibra edildi. Yapılan seçim sonucu yeni yönetim kurlu şu şekilde oluştu; Başkan: Yüksel Eker, Başkan Yardımcısı: Meral Şahin, Sayman: Sultan Araz, Yazman: Ayşe Karakaya, Basın ve Halkla İlişkiler: A.Zeki Bayer, Eğitim Sorumlusu: Asuman Karaboğa Çevre ve Doğa Sorumlusu: Nihat Özcan.

Toplantı sonucu yeni seçilen Başkan Yüksel Eker bir teşekkür konuşması yaptı. Eker yaptığı konuşmada: “Sayın divan, değerli basın, saygı değer üyeler, kıymetli misafirler! Öncelikle olağan genel kurulumuza katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum hepiniz hoş geldiniz.

Bugün kurucu genel başkanlarımızdan Prof. Dr. Muammer Aksoy’un ölümünün 26. Yıl dönümü şahsım ve yönetim kurulum adına kendisini saygı ve özlemle anıyorum.

Değerli üyeler, yönetim olarak önceliğimiz Atatürkçü düşünceyi toplumun her köşesine götürmek olacaktır. Bunun için elimizden gelen çabayı göstereceğimizden şüpheniz olmasın. Devam etmekte olan eğitim çalışmalarımızın üstüne koyarak, daha çok seminerler ve paneller düzenleyeceğiz. Sosyal ve kültürel anlamda çalışmalarımızı artıracağız. Burs verdiğimiz öğrenci sayımızı artırarak daha çok öğrenciye burs vereceğiz.

Değerli dostlar, bu bağlamda biz yönetim olarak şeffaf olmaya devam edeceğiz. Sizlerden isteğimiz bizleri olumlu veya olumsuz yönlerimizle eleştirmeniz, bizlerle çalışarak, yeni fikirler ve projelerinizi bizimle paylaşmanızdır. Katılımınız için tekrar teşekkür eder saygılar sunarım.” Dedi.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.