" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BAŞKAN HALKIN İÇİNDE PLEVNE’DE KAFAOĞLU’NA İLGİ

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Plevne Mahallesi’nde esnafı gezdi, kahvehanelerde vatandaş ile sohbet etti.   Başkan Kafaoğlu’na Plevne Mahallesi’nde sıcak ilgi ve sevgi vardı. Ziyaret ettiği esnaflarla sohbet eden ve kahvehaneleri gezen Kafaoğlu vatandaşlarla da selfie çektirdi, hal-hatır sordu. Vatandaşlar “Bir belediye başkanı sokakta olacak, işyerlerini ziyaret edecek görmediğimiz şeyler bunlar. Sizi karşımızda görünce çok […]

BAŞKAN HALKIN İÇİNDE PLEVNE’DE KAFAOĞLU’NA İLGİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Plevne Mahallesi’nde esnafı gezdi, kahvehanelerde vatandaş ile sohbet etti.

 

Başkan Kafaoğlu’na Plevne Mahallesi’nde sıcak ilgi ve sevgi vardı. Ziyaret ettiği esnaflarla sohbet eden ve kahvehaneleri gezen Kafaoğlu vatandaşlarla da selfie çektirdi, hal-hatır sordu.

Vatandaşlar “Bir belediye başkanı sokakta olacak, işyerlerini ziyaret edecek görmediğimiz şeyler bunlar. Sizi karşımızda görünce çok şaşırdık” dediler.

Başkan Zekai Kafaoğlu da “Biz sizin içinizden birisiyiz. Size hizmetkârlık yapmaya geldik, sırça köşklerde oturmuyoruz. Sahada olmamız lazım. İşte sahadayız. Vatandaşımız ile bir araya gelip, görüş-alışverişinde bulunuyoruz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.