" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EMITT ÖDÜLÜ BAŞKAN KAMİL SAKA’YA TESLİM EDİLDİ

Edremit, dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) “En İyi Stant Görsel Show” ödülüne layık görüldü. İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde bu yıl 21.si düzenlenen Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarında (EMİTT), Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka öncülüğünde kurulan, Edremit Ticaret […]

EMITT ÖDÜLÜ BAŞKAN KAMİL SAKA’YA TESLİM EDİLDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit, dünyanın en büyük turizm fuarlarından biri olan Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) “En İyi Stant Görsel Show” ödülüne layık görüldü.

İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde bu yıl 21.si düzenlenen Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarında (EMİTT), Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka öncülüğünde kurulan, Edremit Ticaret Odası, Zeytin Borsası, Turizm Temsilcileri, Zeytin ve Zeytinyağı üreticilerinin yer aldığı komisyon Edremit’i temsil etti. Oluşturulan bu güç birliği sayesinde Edremit, yapılan görsel şovlarla ve tanıtım faaliyetleriyle ziyaretçilerin gözdesi olarak “En İyi Stand Görsel Show” ödülüne layık görüldü. Düzenlenen ödül töreninde Edremit adına ödülü Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Eyüp Satıl EMITT yetkililerinden aldı. Edremit’in tanıtılması adına önemli adımlardan biri olan EMITT Fuarı’nda alınan ödülü, Edremit Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü Belediye Başkanı Kamil Saka’ya takdim ettiler. Alınan ödül ile ilgili memnuniyetini ifade eden Belediye Başkanı Kamil Saka, “Bizler ilçemizde bulunan tüm kurum ve kuruluşlar başta olmak üzere Edremit Kaymakamlığımız, Ticaret Odamız, Zeytin Borsası, Turizm firmalarımız, Meslek odalarımız, Zeytin ve Zeytinyağı Üreticilerimiz ile birlikte yaptığımız çalışmaların sonucunda böyle güzel ve anlamlı bir ödülü aldık. Edremit’imizin bütün güzelliklerini doğasını, denizini, güneşini, tarihini, kültürünü, zeytin ve zeytinyağını her platformda tanıtmaya çalışarak, Edremit’i her geçen gün biraz daha adından söz edilir duruma getiriyoruz. Bunun için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum “ dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.