BAŞKAN SAKA, SAHADA ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN SAKA, SAHADA ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yenilenen Akçay Mahallesi Ali İleri Caddesi’nde incelemelerde bulundu.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit’te kent genelinde yapılan her çalışmayı yerinde inceliyor. Son olarak Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yenilenen Akçay Mahallesi Ali İleri Caddesi’nde sahada incelemede bulunan Başkan Saka çalışmalar hakkında bilgi aldı. Edremit’e yakışan cadde ve sokakları oluşturmak için çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanı Kamil Saka, “Edremit’te elimizin değmediği neredeyse hiçbir mahalle kalmadı. Yapılanmamızı büyük ölçüde tamamladık. Edremit’te sırasıyla hayata geçireceğimiz projelerin çalışmaları devam ediyor. Hava şartlarına bağlı olarak kısa süre içerisinde tamamlamak istediğimiz Ali İleri Caddesi’nden sonra turistik ve kırsal mahallelerimizde çalışmalarımız devam edecek. Marka ve modern kent hayalimize ulaşmak için Edremit’e yatırımlarımızı bu doğrultuda sürdüreceğiz” dedi.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.