HİLTON OTELLERİ BAŞKAN YARDIMCISI BALIKESİR’DE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

HİLTON OTELLERİ BAŞKAN YARDIMCISI BALIKESİR’DE

Hilton Otelleri Başkan Yardımcısı Mike Collini Balıkesir’e gelerek Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u makamında ziyaret etti.

Collini, Balıkesir ziyareti sırasında gözlemlediği ve inceleme fırsatı bulduğu Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarını takdir ve heyecanla karşıladığını belirterek Başkan Uğur’u kutladı. Hilton Otelleri Başkan Yardımcısı Mike Collini, beraberinde Horwath HTL Türkiye Başkanı Metin Erdoğdu ile birlikte geldiği Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde Başkan Ahmet Edip Uğur ile görüştü. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Uğur, konuklarıyla birlikte; yapımı hızla devam eden Büyükşehir’in vizyon projeleri arasında yer alan Çay Deresi Rekreasyon Alanı ve tüm çocukların keyifle vakit geçirdikleri Türkiye’nin en büyük Çocuk Eğlence Merkezi olan Balıkesir Çocuk Köyü’nü ziyaret etti.

BALIKESİR’E 5 HİLTON DAHA YAPILABİLİR

Gördüğü projelerden etkilendiğini ifade eden Mike Collini Çocuk Köyü ziyareti esnasında Türkiye’nin en uzun kaydırağı olan tuby jump’tan atladı. Balıkesir ile bilgiler alan misafirler gelecekteki Balıkesir’e beş tane daha Hilton Oteli yapılabileceğini söyledi.

BAŞKAN UĞUR’A TEŞEKKÜR MAİLİ

Ziyaret ve incelemelerinin ardından Balıkesir’den ayrılan Hilton Otelleri Vice President Mike Collini, Balıkesir ziyaretinden etkilendiğini ifade etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a elektronik posta gönderen Mike Collini, Hilton Garden Inn markasını Balıkesir’e getirmekten memnuniyet duyacaklarını vurguladı.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.