" />
USD
3,6699
EURO
4,3145
ALTIN
151,6549

SAKA MUHTARLARI DİNLEDİ

Edremit Belediyesi’nin muhtarlar ile aylık bilgilendirme toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı. Edremit Belediyesi tarafından her ay gerçekleştirilen muhtarlar ile bilgilendirme toplantısının Şubat ayı toplantısı yapıldı. Belediye Meclis Salonu’nda Belediye Başkanı Kamil Saka başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, İlhan Yazar, muhtarlar ve belediyede ki bazı daire müdürleri katıldı. Muhtarların mahalleleri ile ilgili sorun, […]

SAKA MUHTARLARI DİNLEDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi’nin muhtarlar ile aylık bilgilendirme toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı.

Edremit Belediyesi tarafından her ay gerçekleştirilen muhtarlar ile bilgilendirme toplantısının Şubat ayı toplantısı yapıldı. Belediye Meclis Salonu’nda Belediye Başkanı Kamil Saka başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, İlhan Yazar, muhtarlar ve belediyede ki bazı daire müdürleri katıldı. Muhtarların mahalleleri ile ilgili sorun, istek ve şikâyetlerini aktardıkları toplantıda çeşitli konular değerlendirildi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, muhtarlar ile her ay bilgilendirme toplantısında bir araya geldiklerini belirterek, “Belediyenin Büyükşehir yasası ile yeni yapılanmada sitemi oturttuklarını mahallelerimizin sorunlarına öncekine nazaran daha erken müdahale etmeye başladıklarını, Özellikler kırsal mahallelerimizin çöplerinin toplanmasına daha da önem vereceklerini söyledi.

Daha sonra muhtarlar sırasıyla söz alarak sorunlarını tek tek anlattılar ve ilgili daire amirleri özellikle Fen işleri müdürü muhtarların sorunlarını not aldı.

 

Hüseyin EROĞLU

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.