SAKA MUHTARLARI DİNLEDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

SAKA MUHTARLARI DİNLEDİ

Edremit Belediyesi’nin muhtarlar ile aylık bilgilendirme toplantısı Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı.

Edremit Belediyesi tarafından her ay gerçekleştirilen muhtarlar ile bilgilendirme toplantısının Şubat ayı toplantısı yapıldı. Belediye Meclis Salonu’nda Belediye Başkanı Kamil Saka başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin, İlhan Yazar, muhtarlar ve belediyede ki bazı daire müdürleri katıldı. Muhtarların mahalleleri ile ilgili sorun, istek ve şikâyetlerini aktardıkları toplantıda çeşitli konular değerlendirildi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, muhtarlar ile her ay bilgilendirme toplantısında bir araya geldiklerini belirterek, “Belediyenin Büyükşehir yasası ile yeni yapılanmada sitemi oturttuklarını mahallelerimizin sorunlarına öncekine nazaran daha erken müdahale etmeye başladıklarını, Özellikler kırsal mahallelerimizin çöplerinin toplanmasına daha da önem vereceklerini söyledi.

Daha sonra muhtarlar sırasıyla söz alarak sorunlarını tek tek anlattılar ve ilgili daire amirleri özellikle Fen işleri müdürü muhtarların sorunlarını not aldı.

 

Hüseyin EROĞLU

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.