ADD GÜRE BURS VERDİĞİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ADD GÜRE BURS VERDİĞİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Atatürkçü Düşünce Derneği Güre şubesi, burs verdiği öğrencileri unutmadı ve onlar için yemek düzenledi.

ADD Güre Şube Başkanı Sinan Kahyaoğlu yaptığı açıklamada; “41 öğrencimize burs veriyoruz. Onlara burs vermekle kalmıyoruz. Kendilerini de takip etmekteyiz. Bursiyer öğrencilerimize Edremit Belediyesinin de katkıları ile bu yemeği düzenledik. İstedik ki onlarla hem yemek yiyelim hem de sohbet edelim, dertleşelim. Yemeğimize çoğu öğrencilerimiz işleri dolayısı ile katılamadılar.. Katılan arkadaşlarımıza ve yemek için destek Olan Belediye Başkanımız Kamil Saka’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da bursiyer öğrencilerle kısa bir sohbet gerçekleştirdi ve Öğrencilere her zaman destek olamaya devam edeceklerini söyledi.

Yemeğe Başkan Sinan Kahyaoğlu’nun yanı sıra yönetim kurulu üyeleri; Nemci Girgin, Feride Sülü, İsmail Kamar, Mehmet Öğüt, Süleyman Meral ve Mustafa Özkan katıldılar.

 

Hüseyin EROĞLU

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.