Ayvalık Vatan  Partisi  Bölücü Anayasaya Hayır

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

Ayvalık Vatan  Partisi  Bölücü Anayasaya Hayır

Ayvalık Vatan  Partisi  Bölücü Anayasaya Hayır  Dedi. Bu gün sat 12:0 da Ayvalık Cumhuriyet alanında  Basın açıklaması  ve HAYIR  imza kampanyası düzenledi . Basın açıklamasına Vatan Partisinin üyeleri ve halk destek verdi . Basın açıklaması yapan Vatan Partisi İlçe Başkanı  Deniz Tuğhan Arbak  Konuşmasında :

Değerli Vatandaşlarımız;

Bölücü Anayasa, şehitler vererek Vatan Savaşı yapan Mehmetçik ve Polisimizi sırtından hançerliyor. Amerika ve piyonu PKK, bölücü anayasa planlarını açıkladılar. AKP, CHP ve HDP bu doğrultuda birleştiler.

İşte bölücü anayasanın ana başlıkları;

1- Türk Milleti’ni Anayasa’dan çıkartmak

2- Özerklik getirmek,

3- Tekke ve zaviyeleri yasallaştırmak

4- Cemaatlerin yaşam tarzlarına güvence sağlamak, Cumhuriyet hukukunu parçalamak

Bunların hiç birini yapamayacaklar. Bölücü anayasayı Büyük Türk Milleti’ne kabul ettiremezler.

4 Şubat 2016 tarihinde Anayasa Uzlaşma Komisyonunda AKP, CHP ve HDP’nin yanında MHP de yer alıyor.

Şimdi görev, Türk Milleti’nde. Şimdi görev, Vatan Partisindedir.  Atatürkümüzün 6OK’unda milletimizi birleştiriyoruz. Türkiye, bölücü teröre son verecek kararlı bir iktidara mecburdur.  Türkiye, Atatürk’ün dediği gibi “Şeyhler, dervişler, müritler, mensuplar ülkesi olamaz”  Bugün en büyük gericilik, bölücülüktür.

Bölücü anayasaya karşı, Türkiye cephesi’ni kuruyoruz. Ayrım yapmaksızın bütün vatandaşlarımızı Vatan Partisinin “ Bölücü anayasaya geçit yok!” kampanyasına imza atmaya ve mücadeleye çağırıyoruz. Çok iyi biliyoruz, Türk Milleti bu bölücü Anayasa girişimini engelleyecektir.

Haydi hep birlikte görev başına!

Yuksel KALKAN

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.