" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

AYVALIK BELEDİYESİ AKARYAKIT İSTASYONUNU YENİLİYOR.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile belediyeye ait akaryakıt istasyonunun yenilenerek günümüz teknolojisine yükseltilmesi için başlatılan çalışmalar devam ediyor. Ayvalık Belediyesi Akaryakıt istasyonunun zamanla yıpranan ve risk oluşturan yakıt tankları daha güvenli bir şekilde yapılan yenileri ile değiştirilirken akaryakıt istasyonunun tamamen son teknoloji ürünü cihazlara sahip olacağı bildirildi. Ayvalık Belediyesi Akaryakıt istasyonunun tadilatının tamamlanmasının […]

AYVALIK BELEDİYESİ AKARYAKIT İSTASYONUNU YENİLİYOR.
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatı ile belediyeye ait akaryakıt istasyonunun yenilenerek günümüz teknolojisine yükseltilmesi için başlatılan çalışmalar devam ediyor.

Ayvalık Belediyesi Akaryakıt istasyonunun zamanla yıpranan ve risk oluşturan yakıt tankları daha güvenli bir şekilde yapılan yenileri ile değiştirilirken akaryakıt istasyonunun tamamen son teknoloji ürünü cihazlara sahip olacağı bildirildi.

Ayvalık Belediyesi Akaryakıt istasyonunun tadilatının tamamlanmasının ardından Petrol Ofisi Ayvalık Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğüne bağlı olarak ilçe halkına ve yolu Ayvalık’a düşenlere daha kaliteli bir hizmet vermeye devam edecek.

HÜSEYİN EROĞLU

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.