AYVALIKGÜCÜLÜ YILDIZ KIZLARA RAKİP DAYANMIYOR 

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

AYVALIKGÜCÜLÜ YILDIZ KIZLARA RAKİP DAYANMIYOR 

 

Ayvalıkgücü Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, 3. Lig yolunda Emin adımlarla ilerliyor. Dün başlayan Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen 3. Lige Terfi Maçlarında Ayvalıkgücü Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, 3- 0 yendiği ilk rakibi Menemen Belediye Spor’un ardından bugün de Aliağa Petkim’i 3- 0 mağlup ederek 3. Lig yoluna devam etti.

Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı ve Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in de Kulüp Başkanı Dr. İrfan Vural ile birlikte izlediği müsabakada Ayvalıkgücü Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, rakibi Aliağa Petkimspor karşısında baskın oyun sergileyerek salondan 3- 0 galip ayrıldı.

Maç sonunda Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı ve Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, sahaya inerek Ayvalıkgücü Yıldız Kızlar Voleybol Takımı oyuncularını ve teknik heyeti tebrik ettiler.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Ayvalıkgücü Yıldız Kızlar Voleybol Takımının çok güzel bir oyun sergilediğini belirterek son maçta da aynı başarıyı gösterceklerine inandığını söyledi.

Ayvalıkgücü Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, Edremit Eva Spor ile yapacağı son maçını da kazanması halinde 3. Lig yolundaki ilk etabı firesiz olarak geçip, finale doğru ilerleyecek.

 

Hüseyin Eroğlu

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.