ÇİÇEK SİPARİŞLERİNİZİ SON GÜNE BIRAKMAYIN  

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ÇİÇEK SİPARİŞLERİNİZİ SON GÜNE BIRAKMAYIN  

 

 

Sevgililer Gününün yaklaşması nedeni ile çiçekçiler vatandaşı “Siparişlerinizi Son Güne Bırakmayın” diye uyarıyor.

Çiçekçiler yaklaşan 14 Şubat sevgililer günü dolayısı ile çiçek ve benzeri hediye siparişi vereceklerin siparişlerini son güne bırakmamaları konusunda uyarıda bulundu.

Burhaniye’nin ilk çiçekçisi olan Gonca Çiçek evi işletmecisi Tufan saylan yaklaşan 14. Şubat.2016 Sevgililer günü öncesi çiçek siparişlerinin son güne bırakılmaması konusunda uyarıda bulundu. Saylan” Vatandaşlarımız sevgililer günü ve diğer özel günlerde çiçek siparişlerini nedense son güne bırakıyorlar. Bize göre siparişler erken verildiğinde çiçek fiyatları normal günlerdeki gibidir. Ancak özel günler yaklaştıkça seralarda ve mezatta fiyatlar yükseliyor, özellikle gül fiyatları. Onun için sevgilisine, eşine ve arkadaşlarına çiçek yollayacak olanlar siparişlerini son güne bırakmadan verirlerse daha avantajlı olacaklardır” dedi.

 

Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.