KÜÇÜKKUYU ZEYTİN KURTULUŞ ŞENLİĞİNE HAZIR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

KÜÇÜKKUYU ZEYTİN KURTULUŞ ŞENLİĞİNE HAZIR

Küçükkuyu Belediye Başkanı Cengiz Balkan’ın göreve başladığı yıldan itibaren aralıksız olarak gerçekleştirilen Zeytin Kurtuluş Şenliklerinin bu yıl 6.sı 12-13 Şubat tarihlerinde zengin bir program ile gerçekleştirilecek.

 

12 Şubat Cuma günü saat 14.00 da “Çocuk Gözüyle Zeytin” isimli resim sergisi ile başlayacak olan şenlikte tüm etkinliklerin konusu Zeytin ve Zeytinyağı. Birinci gün için hazırlanan panelde “Tehdit Altındaki Zeytin” konusu işlenecek. Ardından Yırca ve Zeytin ve Kadın belgeselleri Adatepe Köyündeki Taş Mektepte gösterime girecek.13 Şubat Cumartesi günü Tarla ve Zeytinyağı Fabrikası gezisi ile başlayacak. Ardından Nusratlı Köyündeki Zeytin ve Zeytinyağı tadımı gerçekleşecek. Halk Oyunları Ekiplerinin gösterisi sonrası “Zeytinyağı hakkında bildiklerimiz ve bilmediklerimiz” konulu söyleşi gerçekleşecek. Miniklerin müzik dinletisinin ardından Serbest Kürsü de “Zeytinimiz” konusu işlenecek. Küçükkuyu’daki Zeytin Kurtuluş Şenliği bu konu ile sona erecek.

 

 

Çağla Erdinç

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.