ŞAMPİYON FUTBOLCULAR SEVİNÇLERİNİ BAŞKAN GENÇER İLE PAYLAŞTI.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ŞAMPİYON FUTBOLCULAR SEVİNÇLERİNİ BAŞKAN GENÇER İLE PAYLAŞTI.

ŞAMPİYON FUTBOLCULAR SEVİNÇLERİNİ BAŞKAN GENÇER İLE PAYLAŞTI.

Edremit Körfez Gurubu U 17 ve U 19 müsabakalarında sergiledikleri başarılı futbol ile şampiyon olan Ayvalıkgücü Belediyespor U 17 ve U 19 takımlarının futbolcuları, kulüp yöneticileri ve antrenörleri sevinçlerini ziyaret ettikleri Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ile paylaştılar.

Spora olan sevgisi ve destekleri ile tanınan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’de kendisine ziyarete gelerek şampiyonluk sevinçlerini paylaşan genç sporcuları tebrik ederek hediye çeki ile ödüllendirdi.

Başkan Gençer, “Şu anlarınızın keyfini çıkartın, dostluklarınızın kıymetini bilin. Sizler çok şanslısınız. Çünkü aileleriniz size spor imkanı tanımış. Hocalarınız, kulübünüz sizlere imkanlar yaratmış. Burada ileride önünüze çıkacak hayatın engellerini aşmakla ilgili ciddi bir alt yapı oluşturuyorsunuz. Birlik beraberlik ruhu, beraber paylaşmak, beraber organize olarak bunların hepsini yaşayarak öğreniyorsunuz. Bu günlerinizin kıymetini bilin ve çalışma azminizi devam ettirin. Spor size disiplinli olmayı öğretiyor. Bir disiplin altında çalışmak sizin hayatınıza bir program katıyor. Çıktığınız müsabakalarda elde ettiğiniz başarılardan dolayı sizleri tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını bekliyorum” diye konuştu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.