" />
USD
3,6740
EURO
4,3284
ALTIN
151,2791

BAŞKAN SAKA: “ÇALIŞMALARIMIZ DÖRT KOLDAN DEVAM EDİYOR”

  Edremit Belediyesi tarafından kent genelinde yürütülen çalışmalar devam ediyor. Edremit’te Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile Park ve Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan budama ve temizlik çalışmaları aralıksız sürüyor. Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kent genelinde yapılan çalışmalar devam ediyor. Edremit’te öncelikle vatandaşların sıkça […]

BAŞKAN SAKA: “ÇALIŞMALARIMIZ DÖRT KOLDAN DEVAM EDİYOR”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediyesi tarafından kent genelinde yürütülen çalışmalar devam ediyor. Edremit’te Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile Park ve Bahçeler ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan budama ve temizlik çalışmaları aralıksız sürüyor.

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kent genelinde yapılan çalışmalar devam ediyor. Edremit’te öncelikle vatandaşların sıkça kullandığı parklarda budama yapılıyor. Yapılan budamanın ardından oluşan kirlilik ekiplerin çalışmasıyla ortadan kaldırılıyor. Bunun yanı sıra E-87 Karayolu üzerindeki orta refüjlerde bulunan ağaçlar budanıyor ve çevresi temizleniyor. Kış aylarının gelmesiyle birlikte çalışmaların hızlandığını ifade eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Edremit’te kış aylarında yaptığımız periyodik çalışmalar devam ediyor. Bununla birlikte hayata geçireceğimiz projeler ve yaptığımız yol çalışmalarının yanında yaptığımız bu çalışmaların aksamaması için özen gösteriyoruz. Temiz bir kent ve modern bir Edremit’i her dokunuşumuzla hissettirmek adına hizmetlerimize devam ediyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.