BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AHMET EDİP UĞUR’DAN EDREMİT BELEDİYESİ’NE ZİYARET..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AHMET EDİP UĞUR’DAN EDREMİT BELEDİYESİ’NE ZİYARET..

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti. Edremit’e ilçe ve büyükşehir belediyesi tarafından yapılacak olan çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti. Beraberinde Genel Sekreter Yardımcısı ve İtfaiye Daire Başkanı Nazım Ergelen, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Ahmet Seydanlıoğlu, Kent Estetiği Dairesi Başkanı Zerrin Ağvar, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Şaban Akkol ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Edremit Belediyesi’ni ziyaret etti. Edremit Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin ve Mehmet Ertaş’ında hazır bulunduğu ziyarette Edremit’e ilçe ve büyükşehir belediyesi tarafından yapılması planlanan projeler başta olmak üzere yaşanan bürokratik engellerin ortadan kaldırılmasına yönelik olarak karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek “Birlikte yapabileceğimiz çalışmalar başta olmak üzere, İlçe ve Büyükşehir Belediyesi’nin Edremit’e yapacağı projeler ile ilgili değerlendirmede bulunduk. Ayrıca yaşanan bürokratik engellerin ortadan kaldırılmasına yönelik olarak karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk” dedi. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’da Körfez bölgesini Ege’nin incisi olarak gördüklerini belirterek Başkan Saka ile Edremit ilçesine yapılacak olan yatırımlar ile ilgili değerlendirmede bulunduklarını söyledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.