" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AHMET EDİP UĞUR’DAN EDREMİT BELEDİYESİ’NE ZİYARET..

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti. Edremit’e ilçe ve büyükşehir belediyesi tarafından yapılacak olan çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti. Beraberinde Genel Sekreter Yardımcısı ve İtfaiye Daire Başkanı Nazım Ergelen, İmar ve Şehircilik […]

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI AHMET EDİP UĞUR’DAN EDREMİT BELEDİYESİ’NE ZİYARET..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti. Edremit’e ilçe ve büyükşehir belediyesi tarafından yapılacak olan çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti. Beraberinde Genel Sekreter Yardımcısı ve İtfaiye Daire Başkanı Nazım Ergelen, İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Ahmet Seydanlıoğlu, Kent Estetiği Dairesi Başkanı Zerrin Ağvar, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Şaban Akkol ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Edremit Belediyesi’ni ziyaret etti. Edremit Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Özgirgin ve Mehmet Ertaş’ında hazır bulunduğu ziyarette Edremit’e ilçe ve büyükşehir belediyesi tarafından yapılması planlanan projeler başta olmak üzere yaşanan bürokratik engellerin ortadan kaldırılmasına yönelik olarak karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek “Birlikte yapabileceğimiz çalışmalar başta olmak üzere, İlçe ve Büyükşehir Belediyesi’nin Edremit’e yapacağı projeler ile ilgili değerlendirmede bulunduk. Ayrıca yaşanan bürokratik engellerin ortadan kaldırılmasına yönelik olarak karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk” dedi. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’da Körfez bölgesini Ege’nin incisi olarak gördüklerini belirterek Başkan Saka ile Edremit ilçesine yapılacak olan yatırımlar ile ilgili değerlendirmede bulunduklarını söyledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.