" />
USD
3,6743
EURO
4,3254
ALTIN
151,3631

EDREMİT BELEDİYESİ CANLI YAYINDA

Edremit Belediyesi yatırım hizmetlerine ağırlık verirken diğer yandan da şeffaflık anlamında teknolojinin imkanlarından en iyi şekilde yararlanmaya çalışıyor. Bu kapsamda belediyeye bağlı müdürlüklerin çalışmaları sosyal medya hesapları ve “Periscope” uygulaması ile canlı olarak sunuluyor.   Edremit Belediyesi tarafından 2016 yılı çalışma programında yatırımlara ağırlık verilirken Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile şeffaf belediyecilik anlamında teknolojinin […]

EDREMİT BELEDİYESİ CANLI YAYINDA
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi yatırım hizmetlerine ağırlık verirken diğer yandan da şeffaflık anlamında teknolojinin imkanlarından en iyi şekilde yararlanmaya çalışıyor. Bu kapsamda belediyeye bağlı müdürlüklerin çalışmaları sosyal medya hesapları ve “Periscope” uygulaması ile canlı olarak sunuluyor.

 

Edremit Belediyesi tarafından 2016 yılı çalışma programında yatırımlara ağırlık verilirken Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile şeffaf belediyecilik anlamında teknolojinin olanaklarından da en iyi şekilde yararlanılıyor. Belediye Başkanı Kamil Saka, günlük çalışma programını günlük olarak sosyal medya hesapları üzerinden vatandaşlarla paylaşırken müdürlüklerin çalışmaları da canlı olarak takipçiler tarafından izlenebiliyor. Sosyal medya hesapları ve “Periscope” uygulaması ile belediyeye bağlı müdürlüklerin görev ve sorumlulukları ile günlük çalışmaları canlı yayında anlatılıyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, şeffaf belediyeciliğe büyük önem verdiklerini belirterek “Belediye Başkanı olarak çalışma programımı sosyal medya üzerinden paylaşıyorum. Bunun yanında kendimin ve eşimin mal beyanını her yıl resmi internet sitemiz ve sosyal medya üzerinden açıklıyorum. Aynı doğrultuda Belediye Meclis Toplantılarımız yerel radyolardan canlı olarak yayınlanıyor. Son olarak da müdürlüklerimizin çalışmalarını canlı olarak sunuyoruz” dedi. Başkan Saka, belediyenin çalışmaları ile ilgili bilgi almak isteyen herkese kapılarının 24 saat açık olduğunu belirterek, “Edremit’lilerin belediyenin çalışmalarını yakından takip etmek en doğal hakları. Dileyen vatandaşımız sosyal medya ve canlı yayınlar ile bizi takip edebilir. Bunun yanında belediyede misafirimiz olarak da bilgi alabilirler” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.