" />
USD
3,7009
EURO
4,3525
ALTIN
151,7901

KIRSAL MAHALLELERDEKİ BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Burhaniye Belediyesi Kırsal mahallelerde hizmetlerine devam ediyor. Büyükşehir yasası ile birlikte köylerin Burhaniye Belediyesi sorumluluğuna girmesinin ardından Burhaniye Belediyesi tüm kırsal mahallelere aynı anda hizmetlerine devam ediyor. Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal göreve geldikten sonra köylerde ki eksikliklere önem vererek, şehir merkezi ile kırsal mahallelerde ki vatandaşların aynı statülerde yaşamaları gerektiğini vurguladı ve çalışmalarını bu […]

KIRSAL MAHALLELERDEKİ BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediyesi Kırsal mahallelerde hizmetlerine devam ediyor. Büyükşehir yasası ile birlikte köylerin Burhaniye Belediyesi sorumluluğuna girmesinin ardından Burhaniye Belediyesi tüm kırsal mahallelere aynı anda hizmetlerine devam ediyor.

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal göreve geldikten sonra köylerde ki eksikliklere önem vererek, şehir merkezi ile kırsal mahallelerde ki vatandaşların aynı statülerde yaşamaları gerektiğini vurguladı ve çalışmalarını bu yönde devam ettirdi. Su sorunu olan birçok köyde su sorunlarını çözen, suyu olmayan kırsal mahallelere su getirilmesini sağlayan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, hiçbir vatandaşımızı çamura bastırmayacağız diyerek yol yapım çalışmalarını da bu yönde devam ettiriyor. Birçok kırsal mahalle ve Burhaniye Merkez mahallelerinde birden fazla ekip ile çalışan Burhaniye Belediyesi vatandaşların isteklerine göre kırsal mahallelerde bulunan vatandaşların ortak kullanım alanlarında ve okullarda bakım ve onarım çalışmalarını da sürdürüyor. Bu anlamda Börezli Mahallesi ilkokulun da ve bayanlara yönelik kurs binasında boyama ve bakım yapılırken, Kırtık Mahallesi camisinin minaresinin boyanması ve Yunuslar Mahallesi Camisinin boyaması yapıldı. Kırsal Mahallelerde ki halktan gelen istekler üzerine de toplu kullanım alanlarında da bakım ve onarım yapan Burhaniye Belediyesi ekipleri kırsal mahallelerde ki eksiklikleri tek tek gidermeye devam ediyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.