VPN ile uzaklar daha yakın

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

VPN ile uzaklar daha yakın

Altıeylül Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü ve Türk Telekom İşbirliği ile bir ay gibi bir sürede tamamlanan VPN teknolojisi sayesinde uzaklar daha yakın olacak.

 

‘Merkezde ne varsa kırsalda da olacak’

 

Altıeylül Belediyesi ve Türk Telekom işbirliği ile hayata geçirilen VPN Teknolojisi sayesinde Altıeylül’de uzaklar artık daha yakın. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, belediye hizmetlerinin ulaşılması bakımından üstün teknoloji sistemi olan VPN Teknolojisi hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Kafaoğlu şunları söyledi: “Altıeylül Belediyesi Ana Hizmet Binası, Altıeylül Gelişim Merkezi (ALGEM) binası, Pamukçu Ek Hizmet binası ve Altıeylül Bilgi İşlem Merkezi (ALBİM)  mobil araçlar arasındaki en güvenli ve hızlı bağlantıyı sağlayacak olan VPN Teknolojisi altyapı ve kurulum işlemi tamamlandı. ALBİM ve Türk Telekom işbirliği ile bir ayda tamamlanan VPN Teknolojisi sayesinde birbirinden uzak noktalarda bulunan hizmet binalarımız arasındaki bağlantılarda yaşanabilecek aksaklıklar minimize edildi. Belediye hizmet otomasyon sistemimizde aksaklık yaşanmasının da önüne geçecek olan VPN Teknolojisi Belediyemize ait dış hizmet binalarında işleyiş kalitesini yükseltecek. Teknolojik imkânları vatandaşımızın daha iyi hizmet alması için seferber ettik. 2 adet ALBİM mobil aracımız da bu sisteme dâhil. 3G teknolojisi sayesinde mobil araçlarımız, kırsal mahallelerimizde bölge gözetmeksizin belediye hizmetlerini vatandaşın ayağına götürüyor. Her şey daha yaşanılabilir bir Altıeylül için. Vatandaş odaklı hizmetlerimiz devam edecek.”

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.