" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BACCA RESTORAN YILLARA MEYDAN OKUYOR

ÖRGE ÇİFTİ HAFTANIN YORGUNLUĞUNU BACCA’DA ATTI Hareketli ve bereketli bir hafta geçiren Avukat Yazgülü Örge ve eşi Hüseyin Örge haftanın yorgunluğunu Bacca Restorantın rakipsiz ortamındaki yemeklerinde çıkardılar. DEMRE TUR’UN MİSAFİRLERİ İZMİR’DEN Edremit körfezini tüm dünyaya tanıtmaya çalışan Demre Tur sahipleri Adem Kuşçuoğlu ve eşi Aysen Kuşçuoğlu İzmir’den aileleri ile ziyaretlerine gelen dostları Atilla ve Uğur […]

BACCA RESTORAN YILLARA MEYDAN OKUYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 • ÖRGE ÇİFTİ HAFTANIN YORGUNLUĞUNU BACCA’DA ATTI
  Hareketli ve bereketli bir hafta geçiren Avukat Yazgülü Örge ve eşi Hüseyin Örge haftanın yorgunluğunu Bacca Restorantın rakipsiz ortamındaki yemeklerinde çıkardılar.
 • DEMRE TUR’UN MİSAFİRLERİ İZMİR’DEN
  Edremit körfezini tüm dünyaya tanıtmaya çalışan Demre Tur sahipleri Adem Kuşçuoğlu ve eşi Aysen Kuşçuoğlu İzmir’den aileleri ile ziyaretlerine gelen dostları Atilla ve Uğur beyleri Bacca Restorantın eşsiz ortamında lezzetli bir yemekle ağırladılar.
 • ŞIK’LARDAN ŞIK BİR POZ
  Edremit’in genç uyumlu çiftlerinden Fahri – Nazan Şık Güre’de yılın 12 ayı kalitesi ile hizmet veren Bacca Restorantın ender ortamındaki yemeklerinde objektifime şık bir poz verdiler.
 • AYDIN AİLESİ BACCA’DA
  Balıkesir’in inşaat Y. Mühendislerinden Sinan Aydın haftasonunda geldiği Edremit tatilinde annesi Gülten Aydın ve babası Veli Aydın ile Bacca Restorandaki yemeklerinden sonra çay partisinde takıldılar objektifime.
 • SES ORGANİZASYON MUTLULUK ÜÇGENİ OLDU
  Körfez’in dört bir yanında sesini duyurmaya çalışan ses organizasyon sahibi İlker bey eşi ses sanatçısı Tuanna ve kızları Melisa Bacca Restorandaki yemeklerinde mutluluk üçgeni olmuşlardı.
 • ÇOCUKLUK ARKADAŞLARI BACCA’DA
  İlçenin en eski inşaat mühendislerinden Akif Yılmazkul ve ordu mensubu çocukluk arkadaşı Yüksel Akçaylı Bacca Restorandaki yemeklerinde hem özlem giderdiler hem maziyi yad ettiler.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.