BURHANİYE BELEDİYESİ 2760. CADDEDEKİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BURHANİYE BELEDİYESİ 2760. CADDEDEKİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Burhaniye Belediyesi yol yapım çalışmaları kapsamında Bahçelievler 2760. Caddedeki yol yapım işleri etaplar halinde hızla devam ediyor.

Burhaniye genelinde ve kırsal mahallelerde devam eden yol yapım çalışmaları Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından aynı anda birçok ekiple devam ediyor. 28 Ocak günü yapımına başlanan Bahçelievler Mahallesi 2760. Caddedeki yol yapım çalışmaları etap etap parke taş döşeme işleri ile devam ediyor. 1 km’lik eski ve bakımsız olan asfalt yol bölüm bölüm sökülerek yeni parke taş yol olarak yapılırken, yolun bir bölümü tamamlandıktan sonra diğer bir bölümü sökülerek yol yapımına devam ediliyor. Eski halinde kaldırımı bulunmayan yola kaldırım yapımı da yol yapımı ile birlikte aynı anda devam ediyor. Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar 2760. Caddedeki yolda hızla devam ederken yeni görünümüyle en kısa zamanda hizmete sunulacak.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.