ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN

 

Burhaniye Cumhuriyet  Halk  Partisinde kadınlar elele vererek merkeze uzak kırsal mahallelerimizden  Kuyumcu’da çocuklarımıza kendi emekleri ile yaptıkları atkıları sundular.
Aralık ayından bu yana ördükleri atkıları “SEVGİYLE SARIYORUZ” projesi kapsamında çocuklarımıza  4-5 Şubatta günlerinde ev ev  dolaşarak dağıttılar.
CHP Burhaniye Kadın Kolları Başkanı Songül  ERKESKİN : Soğuk kış günlerinde çocuklarımızı sıcacık sarmak istedik. Bu anlam da da bir proje başlattık. Bu projemizde bize partili bir çok kadınımız destek verdi herkes büyük bir zevkle hazırladı atkıları hatta bu projeyi duyup destek verenlerde oldu. Böylece daha fazla kadınımızla çabucak hazırlandı atkılarımız. Yarıyıl tatilinde çocuklarımız evdeyken atkılarımızı kapı kapı dolaşarak teslim ettik. Hatırlanmış olmak başta aileler olmak üzere çocuklarımızı çok mutlu etti. Aldığımız tepkiler çok güzeldi. Çocuklarımızın hepimizin geleceği olduğu bilinciyle onları bu soğuk günlerde sıcacık sararken, geleceğimiz olan gençlerimize eğitimin önemi hakkında da bilgiler verdik ve eğitim öğretim hayatlarında başarılar diledik. Bizlerde böylesi bir dayanışma içinde olduğumuz içinde ayrıca çok mutlu olduk.
CHP Burhaniye Kadın Kolları yeni projeler ile önümüzdeki günlerde farklı kırsal mahallelerde olacakları müjdesini verdi. Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.