HAVRAN YILDIZ ÇİÇEKÇİLİK, “14 ŞUBAT” A HAZIR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

HAVRAN YILDIZ ÇİÇEKÇİLİK, “14 ŞUBAT” A HAZIR

 

Havran’da çiçekçi esnafı olarak çalışan yıldız çiçekçilik 14 Şubat’a sayılı günler kala çiçek siparişlerinin gelmeye başladığını söyledi.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan YILDIZ ÇİÇEKÇİLİK;” Her bütçeye uygun çiçeklerin olduğunu hatırlatan yıldız çiçekçilik özellikle fiyatların çok uygun olduğunu söyledi. Güllerin 5 TL’den satışa sunulduğunu aktaran yıldız çiçekçilik, “Her yıl olduğu gibi bu yılda 14 Şubat hazırlıklarımıza başladık.  Sevgililer Günü’ne doğru ise fiyatların yükseleceğini düşünmüyoruz. Bu fiyatlardan satmayı düşünüyoruz biz. Gül temininde her hangi bir sıkıntı yok. Sadece gül satışımız yok,  kesme olarak, saksı olarak. Ayrıca buketlerimiz ve aranjmanlarımız var. Müşterinin isteğine göre evlere ve iş yerlerine servis yapıyoruz. Her bütçeye uygun çiçeklerimiz var.  müşterinin isteklerine göre güllerden harf yazıyoruz.  Sepete ve kalp şeklindeki kutulara gülden harf yazıyoruz. Müşterilerimizin isteğine göre her cebe uygun çiçek var. çiçek satışlarımıza başlıyoruz.” Dedi.

Ayhan KURT

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.