İYİ TARIM UYGULAMA DETEK BAŞVURULARI BAŞLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

İYİ TARIM UYGULAMA DETEK BAŞVURULARI BAŞLADI

İYİ TARIM UYGULAMA DETEK BAŞVURULARI BAŞLADI

Çiftçilerin İyi Tarım Uygulamaları Destekleme Başvurusunda bulunacak üretici ve müteşebbisler 17 Mart 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekiyor.
İlçe tarım müdürlüğünce yapılan açıklamada yararlanmak isteyenlerin başvuru evraklarını ilçe tarım müdürlüklerinden almaları gerektiği bildirildi.
Başvuru bitimi olan 17.03.2016 tarihinden sonra çiftçilerin en geç 06.05.2015 tarihine kadar 10 gün süreyle askıya çıkarılacak listelerden bilgilerini kontrol etmesi yanlışlık var ise on günlük askı süresi içinde il/ilçe müdürlüklerine müracaat etmeleri gerekmektedir. Askı süresi içinde yapılmayan itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır’’.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.