​Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

​Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı İzmir’de oynanan Arkas Spor maçında aldığı galibiyet sonrası Balıkesir’de misafir edeceği Rota Koleji maçına odaklandı.

14 Şubat 2016 Pazar günü Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu’nda oynanacak maç öncesi hazırlıklarına devam eden Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı ligin ilk yarısında 3-0 yendikleri rakibini eli boş göndermek istiyor.

Takımda eksik oyuncuları olmadığını belirten Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Hakan Arda “Ligin sonu yaklaştıkça Playoff heyecanını hissediyoruz. Sezon başında takımla ilgili planlarımıza uygun olarak hareket ettik ve normal sezonun bitmesine 6 maç kala hemen hemen Playoff oynamayı garantiledik. Yönetim kurulu olarak takımımıza güveniyoruz” diyerek hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlediklerini söyledi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkan’ı Yusuf Hocaoğlu ise ” Kızlarımızın performansı hepimizi heyecanlandırıyor. Kulüp olarak ve şehir olarak 1. Lige çıkmayı Ne kadar çok istediğimizin farkındalar. Gerekli mücadeleyi yapacaklarına inanıyorum. Arkas Spor galibiyeti de çok önemliydi. Pazar günü oynayacağımız Rota Koleji maçı da bizim için çok önemli. Balıkesir’de oynayacağımız 3 maç kaldı. Balıkesirlileri bu maça bekliyoruz.” dedi.

Girişlerin ücretsiz olduğu Balıkesir Büyükşehir Belediyespor- Rota Koleji maçı 14 Şubat 2016 Pazar günü Saat 16:00’da Kurtdereli Spor Salonu’nda oynanacak.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.