" />
USD
3,6715
EURO
4,3150
ALTIN
151,7423

EDREMİT BELEDİYESİ BİLİŞİMDEN EN İYİ ŞEKİLDE YARARLANIYOR

  Edremit Belediyesi vatandaşlara hizmet sunarken teknolojinin imkanlarından da en iyi şekilde yararlanmaya çalışıyor. Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından birimlere arasında koordinasyonu sağlayan veri tabanı oluşturuldu. Edremit Belediyesinde bulunan toplam 22 Müdürlüğün günlük yaptığı iş ve işlemleri, elle değil, teknolojiyle çözüme kavuşturuyor. Amaçlanan daha hızlı, pratik ve daha sağlıklı yapılabilmesi için Müdürlükler arasında koordinasyon sağlayacak veri sistemi […]

EDREMİT BELEDİYESİ BİLİŞİMDEN EN İYİ ŞEKİLDE YARARLANIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediyesi vatandaşlara hizmet sunarken teknolojinin imkanlarından da en iyi şekilde yararlanmaya çalışıyor. Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından birimlere arasında koordinasyonu sağlayan veri tabanı oluşturuldu.
Edremit Belediyesinde bulunan toplam 22 Müdürlüğün günlük yaptığı iş ve işlemleri, elle değil, teknolojiyle çözüme kavuşturuyor. Amaçlanan daha hızlı, pratik ve daha sağlıklı yapılabilmesi için Müdürlükler arasında koordinasyon sağlayacak veri sistemi hayata geçiriliyor. Bilgi İşlem Müdürlüğü yapılan çalışmayla bir veri tabanı oluşturup, tüm iş ve işlemlerin bir havuzda toplanmasını sağlayacak. Böylece daha sağlıklı bir şekilde arşiv elde edilmiş olunacak ve her an daireler arası tüm bilgilere ulaşılabilecek.Bilgi işlem Müdürlüğünün hazırladığı çalışmayla ilgili olarak, İş ve işlemlerin nasıl yürütülmesi gerektiği konusunda görevli personellere bilgi verildi. Konuyla ilgili bilgileri alan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka “ Hayata geçen her yenilik, bizleri yaptığımız çalışmalarımızda biraz daha heyecanlandırıyor. Bizler sorun değil, çözüm üreten bir belediye olmak için mücadele ediyoruz. Geçen hafta Tapu Müdürlüğünde Hizmete giren şubemizden sonra, Bilgi İşlem Müdürlüğümüzün Müdürlükler arası koordinasyonu sağlayan bu teknolojiyi oluşturmaları çok önemliydi. Bu uygulama ile işlemler daha hızlı bir şekilde yerine getirilecek ve belediyemizle işi olan bütün vatandaşlarımızın işlemleri daha çok kolaylaşacak.  Yaptıkları çalışmalarından dolayı Bilgi işlem Müdürlüğü’nde ki arkadaşlarımızı kutluyorum” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.