" />
USD
3,7085
EURO
4,3626
ALTIN
152,8542

HAVRAN’DA OKUL SÜTÜ UYGULAMASI BAŞLADI

Okul Sütü Projesinin başlaması nedeniyle Havran Kaymakamı Yasin ÖZTÜRK ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf SÖBÜOĞLU Temaşalık İlkokulunda öğrencilere süt dağıttı. Milli Eğitim Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Sağlık Bakanlıkları tarafından ortaklaşa hazırlanan ve 2011 yılında uygulamaya konulan “Okul Sütü Programı”, 2015-2016 eğitim öğretim yılının ikinci yarısında yurt genelinde olduğu gibi ilçemizde de […]

HAVRAN’DA OKUL SÜTÜ UYGULAMASI BAŞLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Okul Sütü Projesinin başlaması nedeniyle Havran Kaymakamı Yasin ÖZTÜRK ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf SÖBÜOĞLU Temaşalık İlkokulunda öğrencilere süt dağıttı.

Milli Eğitim Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Sağlık Bakanlıkları tarafından ortaklaşa hazırlanan ve 2011 yılında uygulamaya konulan “Okul Sütü Programı”, 2015-2016 eğitim öğretim yılının ikinci yarısında yurt genelinde olduğu gibi ilçemizde de tekrar uygulanmaya başlanıldı.

Her hafta öğrencilere; Pazartesi, Çarşamba ve Cuma olmak üzere haftada 3 gün dağıtılacak olup pastörize sütlerin dağıtımı Bakanlar Kurulu kararı gereğince anaokulu, uygulama sınıfı, ana sınıfı ve ilkokul öğrencilerine yönelik uygulanılacaktır.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.