KAZ DAĞLARINDA DOMUZ AVI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

KAZ DAĞLARINDA DOMUZ AVI

KAZ DAĞLARINDA DOMUZ AVI

Balıkesir’in Edremit İlçesinde faaliyet gösteren, Edremit Gümrük Avcılık ve Atıcılık Öğretim Gençlik Spor Kulübü Derneği, Kaz Dağları Dereli Köyü mevkiinde kendi üyelerine bir av partisi düzenledi.

Kulüp içinde Birlik, Beraberlik ve Dayanışma bilincini geliştirmek ve kaynaşma amaçlı tertiplenen av gününde kulüp üyeleri avlanmanın yanı sıra doyasıya eğlenerek stres attılar. Domuz avının geleneksel hale geldiğini belirten Kulüp Başkanı M.Mahmud Aydın “ 2015 – 2016 Av sezonunun sonuna yaklaştığımız bu günlerde, Kulüp üyelerimiz arasında Birlik, Beraberlik ve Dayanışma bilincini geliştirerek kaynaşma amacı ile düzenlediğimiz avda üyelerimiz ile yürüyüş avı şeklinde ve Domuzcu av köpeklerimiz eşliğinde bir av partisi düzenledik. Öğleye kadar yaptığımız domuz avında yasal limitler dahilinde domuz vurduk. Öğleden sonra üyelerimiz için hazırladığımız yemek ve çeşitli yarışmalar ile doyasıya eğlendik. 40 kadar resmi belgeli üyemizin katılımı ile gerçekleşen av gününde üyelerimiz avlanmanın yanı sıra eğlenerek stres attılar. Bizleri bu etkinliğimizde yalnız bırakmayarak avımıza katılan tüm üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. “ dedi.

Avcılar, bu tarz etkinliklerin birlik ve beraberliği pekiştirdiğini söyleyerek organizasyonda emeği geçen yetkililere teşekkür ederek devamını beklediklerini ifade ettiler.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.