CHP’den Elektrikçiler Odasına ziyaret

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

CHP’den Elektrikçiler  Odasına ziyaret

 

 

CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan, dün beraberindeki partili heyetle birlikte Balıkesir Elektrik-Elektronik Teknisyenleri Odası’nı ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette konuşan Elektrikçiler Odası Başkanı Nejdet Arslan, STK’ların siyaset üstü kurumlar olduğu hatırlattı.

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nin genç ilçe başkanı Onur Ayan’ın oda ve sivil toplum örgütü ziyaretleri sürüyor. CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan, beraberinde Yücel Erişen, Yücel Yiğitaslan, Ahmetcan Bulut ve Öykü Biçki ile birlikte Elektrikçiler Odası Başkanı Nejdet Arslan’ı ziyaret etti. Ziyarette ilk olarak konuşan oda Başkanı Arslan, CHP’nin çalışmalarının başarılı olmasına rağmen daha fazla kırsal kesime inmesi gerektiğini ve özellikle kadınların kapı kapı dolaşmasın tavsiyesinde bulundu.

Ayrıca STK’ların siyaset üstü kurumlar olduğunu hatırlatan Başkan Arslan, yönetici konumdaki insanların siyaset yapmasının son derece yanlış olduğunu söyledi.

Daha sonra konuşan CHP Karesi İlçe Başkanı Onur Ayan, ise parti olarak Balıkesir’de güzel bir kıvılcım çaktıklarını ve bunu ateşe çevirmek için yoğun bir çalışma programı içinde olduklarını söyledi. Bundan sonraki süreçte STK’lar ile daha fazla irtibat içinde olacaklarını ifade eden Ayan, Cumhuriyet Halk Partisi olarak halka ineceklerini ve Balıkesir’deki oy oranlarını yüzde 45 çıkarmak istediklerini söyledi.

Ziyaret sonunda Elektrikçiler Odası Başkanı Nejdet Arslan, kendilerini unutmayarak odaya nezaket ziyareti yapan CHP heyetine teşekkür etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.