" />
USD
3,7010
EURO
4,3541
ALTIN
151,8861

BURHANİYE’YE 1 YILDA 47 BİN METREKARE PARKETAŞ DÖŞENDİ

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal göreve geldiği günden bu güne kadar hiçbir vatandaşımızı çamura bastırmayacağız düsturuyla hareket ederek Burhaniye’nin dört bir yanında parke taş döşeme işlerine devam ediyor. Burhaniye Belediyesi tarafından Burhaniye’nin dört bir yanında devam eden yol yapım çalışmaları kapsamında, 2015 yılı parke taş döşeme bilançosunu açıklayan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, yol çalışmalarımıza […]

BURHANİYE’YE 1 YILDA 47 BİN METREKARE PARKETAŞ DÖŞENDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal göreve geldiği günden bu güne kadar hiçbir vatandaşımızı çamura bastırmayacağız düsturuyla hareket ederek Burhaniye’nin dört bir yanında parke taş döşeme işlerine devam ediyor.

Burhaniye Belediyesi tarafından Burhaniye’nin dört bir yanında devam eden yol yapım çalışmaları kapsamında, 2015 yılı parke taş döşeme bilançosunu açıklayan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, yol çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz dedi.  Göreve geldiği günden bugüne kadar Burhaniye’nin geleceği için önem arz eden birçok projeye imza atan Belediye Başkanı Necdet Uysal yürüttüğü yol çalışmaları ile de halkın takdirini topluyor.

EKİPLERİMİZ DUR DURAK BİLMEDEN ÇALIŞMLARINA DEVAM EDİYOR

Balıkesir’in Büyükşehir Belediyesi olmasının ardından köylerin de sorumluluklarının ilçe belediyelerine geçmesiyle birlikte Burhaniye’ye 25 köy ve bir belde eklendi. 26 kırsal mahallesi ve 12 merkez mahallesine aynı anda birçok ekiple hizmet götüren Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal 2015 yılı içerisinde 36 bin metrekare parke taşın merkez mahallelere, 11 bin metrekare parke taşın ise kırsal mahallelere döşendiğini belirtti. 2015 yılı içeresinde Burhaniye Belediyesi Fen İşleri ekiplerinin dur durak bilmeden çalıştıklarını ifade eden Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “Burhaniye Belediye Başkanlığı görevini üstelendiğimden bugüne kadar birçok mahallede sırf yol yapmak konusunda epey yol katettik. Merkez ve kırsal mahallelerimiz olmak üzere toplamda 38 mahallemize, öncelik sırasına göre aynı anda hizmet götürüyoruz. Özellikle kırsal mahallelerimizde ki eksikliklerin üzerinde durarak, merkez mahalleler ile yaşam standartlarını aynı seviyeye getirmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu anlamda belediye mesai arkadaşlarım dur durak bilmeden çalışarak bozuk ve bakımsız olan yollarda parke taş işlerine devam ediyor. Son 1 yıl içerisinde merkez mahallelerde 36 bin metrekare, kırsal mahallelerde 11 bin metrekare parke taş olmak üzere, toplamda Burhaniye’ye 47 bin metrekare parke taş döşendi” dedi. Ayrıca Merkezde yer alan ana arter yolların yapına başlandığını, Bahçelievler merkez yolu 2760. Caddenin bitirilmesinin ardından Taylı Caddesi ve Mithatpaşa caddelerinin parke taş işlerinin devam ettiğini belirten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, yeni yıla da aynı hızla başlayarak, merkez ve kırsal mahallelerdeki yol yapım çalışmalarımız devam ediyor dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.