" />
USD
3,6736
EURO
4,3177
ALTIN
151,7129

EDREMİT BELEDİYESİ YAĞMUR SUYU HATTI DÖŞEME ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

  Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, yağışlı havalarda yaşanan olumsuzlukları gidermek amacıyla kent genelinde yürütülen yağmur suyu döşeme çalışmaları devam ediyor. Taşkın ve su baskınlarının önüne geçilmesi adına yürütülen bu çalışmalar kapsamında Akçay Mahallesi Cemil Temel Mevkiinde 700 metre uzunluğunda hat döşeniyor.   Belediye Başkanı Kamil Saka’nın göreve başlamasından bu yana önemli caddelerde yağmur […]

EDREMİT BELEDİYESİ YAĞMUR SUYU HATTI DÖŞEME ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, yağışlı havalarda yaşanan olumsuzlukları gidermek amacıyla kent genelinde yürütülen yağmur suyu döşeme çalışmaları devam ediyor. Taşkın ve su baskınlarının önüne geçilmesi adına yürütülen bu çalışmalar kapsamında Akçay Mahallesi Cemil Temel Mevkiinde 700 metre uzunluğunda hat döşeniyor.

 

Belediye Başkanı Kamil Saka’nın göreve başlamasından bu yana önemli caddelerde yağmur suyu problemini ortadan kaldıran Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, yağmur suyu kanalları ve yeni yağmur suyu hattı döşeme çalışmaları devam ediyor. Yoğun olarak kullanılan ana cadde ve sokaklardan başlayarak devam eden çalışmalar kapsamında, Akçay Mahallesi Cemil Temel Mevkiinde 700 milimetrelik 700 metre uzunluğunda ilave yağmur suyu hattı döşenerek, vatandaşların sıkıntılarına son veriliyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ilçe genelinde taşkın ve su baskınlarının önüne geçmeyi hedeflediklerini ifade ederek, “Alçakta kalan cadde ve sokaklarda biriken yağmur sularının kısa sürede derelere veya denize ulaştırılması için yeni yağmur suyu kanalları ve hatları döşüyoruz. Bunun yanında mevcut hatlara ilaveler yapıyoruz. Yağmur sularının vatandaşlarımızın için sorun olmaktan çıkması için çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.