EDREMİT BELEDİYESİ YAĞMUR SUYU HATTI DÖŞEME ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT BELEDİYESİ YAĞMUR SUYU HATTI DÖŞEME ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

 

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, yağışlı havalarda yaşanan olumsuzlukları gidermek amacıyla kent genelinde yürütülen yağmur suyu döşeme çalışmaları devam ediyor. Taşkın ve su baskınlarının önüne geçilmesi adına yürütülen bu çalışmalar kapsamında Akçay Mahallesi Cemil Temel Mevkiinde 700 metre uzunluğunda hat döşeniyor.

 

Belediye Başkanı Kamil Saka’nın göreve başlamasından bu yana önemli caddelerde yağmur suyu problemini ortadan kaldıran Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, yağmur suyu kanalları ve yeni yağmur suyu hattı döşeme çalışmaları devam ediyor. Yoğun olarak kullanılan ana cadde ve sokaklardan başlayarak devam eden çalışmalar kapsamında, Akçay Mahallesi Cemil Temel Mevkiinde 700 milimetrelik 700 metre uzunluğunda ilave yağmur suyu hattı döşenerek, vatandaşların sıkıntılarına son veriliyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ilçe genelinde taşkın ve su baskınlarının önüne geçmeyi hedeflediklerini ifade ederek, “Alçakta kalan cadde ve sokaklarda biriken yağmur sularının kısa sürede derelere veya denize ulaştırılması için yeni yağmur suyu kanalları ve hatları döşüyoruz. Bunun yanında mevcut hatlara ilaveler yapıyoruz. Yağmur sularının vatandaşlarımızın için sorun olmaktan çıkması için çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.