" />
USD
3,7187
EURO
4,3719
ALTIN
153,2704

HÜSEYİN ERGÜL RESİM SERGİ’NE HAZIR

    YAŞAMINI Altınoluk’ta sürdüren ressam Hüseyin Ergül İstanbul’da açacağı sergiye hazırlıklarını sürdürüyor. İmsulatif İnsan ve Sanatı ana fikirli “Efes Büyüteç Altında” konulu sergi  İstanbul Nişantaşı “NİŞART GALERY”de 1 mart 2016 tarihinde açılacak ve 10 gün açık kalacak. Öğrencisi Fatma Eker ile birlikte sergiyi açtıklarını belirten Ergül, sanatseverleri sergiye beklediklerini söyledi.Hüseyin Ergül kimdir? “1954 Ordu […]

HÜSEYİN ERGÜL RESİM SERGİ’NE HAZIR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

 

YAŞAMINI Altınoluk’ta sürdüren ressam Hüseyin Ergül İstanbul’da açacağı sergiye hazırlıklarını sürdürüyor.

İmsulatif İnsan ve Sanatı ana fikirli “Efes Büyüteç Altında” konulu sergi  İstanbul Nişantaşı “NİŞART GALERY”de 1 mart 2016 tarihinde açılacak ve 10 gün açık kalacak.

Öğrencisi Fatma Eker ile birlikte sergiyi açtıklarını belirten Ergül, sanatseverleri sergiye beklediklerini söyledi.Hüseyin Ergül kimdir? “1954 Ordu Mesudiye doğumlu, İstanbul Atatürk Eğitim Enstitüsü, Fizik, Kimya, Biyoloji bölümü mezunu. Bir süre öğretmenlik yaptıktan sonra bilimsel ve sanatsal çalışmalarına bağımsız olarak devam ediyor. Birçok karma ve kişisel sergilere katıldı. Düşünce Hızı, Semiloji, Sekuraltı felsefe, Bir bardak çay bir üniversiteli, Akıl gömlek değiştirir, Öteki zamanlar isimli deneme kitapları yayınlandı. Ders ve yardımcı ders kitapları yazdı.  Bilim, sanat, felsefe başlığında birçok makale yayınlandı. Çalışmaları Bilim, Sanat, Felsefe ekseninde devam ediyor”

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.