" />
USD
3,7091
EURO
4,3625
ALTIN
152,8110

​Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Işıkkent Spor Kulübü ile karşılaşacak

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı TVF Bayanlar Voleybol 2. Ligi 22. Hafta maçında İzmir’de Işıkkent Spor Kulübü ile karşılaşacak. Matematiksel olarak Playoff turuna katılmayı garantileyen Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı hem 21 Şubat Pazar günü oynayacağı Işıkkent maçına, hem de Playoff’lara hazırlıklanıyor.Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu’nda tam kadro olarak hazırlıklarına devam eden Balıkesir Büyükşehir […]

​Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Işıkkent Spor Kulübü ile karşılaşacak
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı TVF Bayanlar Voleybol 2. Ligi 22. Hafta maçında İzmir’de Işıkkent Spor Kulübü ile karşılaşacak.
Matematiksel olarak Playoff turuna katılmayı garantileyen Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı hem 21 Şubat Pazar günü oynayacağı Işıkkent maçına, hem de Playoff’lara hazırlıklanıyor.Balıkesir Kurtdereli Spor Salonu’nda tam kadro olarak hazırlıklarına devam eden Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı’nda moraller yüksek.Günde çift antrenman yapan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor 21 Şubat 2016 Pazar günü saat 18:30’da İzmir Atatürk Spor Salonu’nda Işıkkent ile karşılaşacak. Ligin ilk yarısında Işıkkent’i 3-0 yenen Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ligde 54 puanla 3. sırada yer alıyor. Işıkkent ise 12 puanla düşme hattının 1 puan üzerinde 12. sırada.Bu sene hedeflerinin 1. Lige çıkmak olduğunu belirten Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkan’ı Yusuf Hocaoğlu “Ligde son 5 haftaya geldik. Genel olarak sıralamada düşündüğümüz yerlerdeyiz. Takımımızda da taşlar yerine oturuyor. Oyuncularımız çalışmalara eksiksiz tam kadro olarak devam ediyor. Biz de yönetim olarak deplasmanda da takımımızı yalnız bırakmamaya çalışıyoruz.” diyerek takımın durumunu anlattı ve desteklerinin devam ettiğini belirtti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.