ACAR DEMİR 10. YAŞINI KUTLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ACAR DEMİR 10. YAŞINI KUTLADI

Burhaniye Kalorifer Kazanı başta olmak üzere bir çok alanda faaliyet gösteren Acar Demir, 10. Yaşını çalışanları ve dostları ile birlikte kutladı.

İskele Fabrika Restaurant ta yapılan geceye  çalışanların yanı sıra çok sayıda davetli de geceye katıldı. Ayça’nın sesi ile, Tolga’nın klavyesi ile başlayan gecede kısa bir konuşma yapan Acar Demir yönetim kurulu başkanı Sedat Acar, bu yıl 10. Yılımızı siz sevenlerimiz çalışanlarımız ile birlikte kutlamaktan büyük bir mutluluk yaşıyoruz. Geldiniz için hepinize teşekkür ederim dedi. Geceye katılan misafirler geceye müzik eşliğinde hoş sohbet ve neşe içinde devam ederken, böyle yemekli toplantıların mekanı olan Fabrika Restaurant ta verdiği hizmet ile müşterilerde memnuniyet yarattı.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.