ALTINOLUK MAHALLESİ’NDE PARKLARA BAKIM..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

ALTINOLUK MAHALLESİ’NDE PARKLARA BAKIM..

Edremit Belediyesi’ne bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Altınoluk Mahallesi’nde ki park ve yeşil alanların gerekli bakımları yapılarak sorunlar ortadan kaldırılıyor.

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından, ilçe genelindeki parklarda mevsimden kaynaklanan olumsuzlukların ortadan kaldırılması için çalışmalarına hız verildi. Altınoluk Mahallesi’nde parklar ve yeşil alanlarda ekipler tarafından budama, düzenleme ve yeni mevsimlik bitkilerin dikimleri devam ediyor. Bunun yanında orta refüjlerde düzenlenerek çimlendiriliyor. Mevsimden kaynaklanan olumsuzluklarda ortadan kaldırılarak temiz bir görünüme kavuşturuluyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Tüm parklarımızdan vatandaşlarımızın en iyi şekilde yararlanmasını arzu ediyoruz. Bu doğrultuda mevcut parklarda ki bakımlar ve düzenlemeler yapılırken yeni yeşil alanlar kazandırmak içinde çalışmalarımız sürüyor” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.