GÜNDOĞAN PARK’TA SONA DOĞRU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

GÜNDOĞAN PARK’TA SONA DOĞRU

Altıeylül İlçesi’nin en büyük parkı için çalışmalar son aşamaya geldi. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Gündoğan Park’ta incelemelerde bulundu.

Gündoğan Mahallesi’ne ayrı bir hava katacak olan Gündoğan Park’ta çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Fikrettin Kocaman, Park ve Bahçeler Müdürü Osman Zeki Şahin, Fen İşleri Müdürü Yavuz Özaydın ile birlikte Cengiz Topel Caddesi ile Gündoğan Mahallesi arasındaki geçişi de sağlayan parktaki çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

“VATANDAŞLARIMIZ MUTLULAR”

Mahalle halkıyla da sohbet eden ve parkı baştan sona kadar gezerek yapılan tüm çalışmaları titizlikle inceleyen Başkan Kafaoğlu “Yıllardan bu yana yaptığımız park alanının altından NATO Boru Hattı geçiyordu ve trafiğe kapalıydı. Atıl vaziyette bulunan yol için Gündoğan Park projesi hazırladık.

Parkın 750 metre uzunluğu var. Park içerisinde 3 süs havuzu, 1 şelale, 3 çocuk oyun grubu, 2 spor aleti, 60 oturma bankı, 6 kamelya, 260’ın üzerinde aydınlatma direği olacak. Yaptığımız çok büyük bir proje. Park 2. Gündoğan Mahallesi’ne değer katacak. Vatandaşlarımız mutlular. Vatandaşlar bu çalışmaya çok güzel bakıyor. Burası yıllardır mezbelelikti. Şimdi pırıl pırıl, ışıl ışıl olacak. Parkımız aydınlatma, yürüyüş yolları, parkları ile çok güzel olacak. Vatandaşımız herşeyin iyisine layık. Vatandaşa hizmet etmek için seçildik; size hizmet ettikçe bizler de mutlu oluyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.