HAVRANLI MİNİKLER AVRUPA YOLCUSU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

HAVRANLI MİNİKLER AVRUPA YOLCUSU

Havran Şehit Eyüp Karataş Orta Okulu Salonunda çalışmalarını sürdüren Havranlı Taekwondocular, 20-23 Şubat 2016 tarihleri arasında Ülkemizin ev sahipliği yaptığı 2nd European Kıds Taekwondo Championships’ na katılmak üzere Antalya/Belek’e gidecek.

Antrenör Nazmi Güven “Bütün bir yıl sürdürdüğümüz Taekwondo çalışmalarımızın hasat zamanı; Havranlı minik (2005-2006 doğumlu) Taekwondocular olarak Antalya’da yapılacak Avrupa Minikler Şampiyonasına katılacağız. Avrupa ölçeğinde ilçemizi Havran Fatih Belediye Spor Kulübü olarak temsil edeceğiz. Sportif başarı elbette çok istiyoruz ama önce böylesine büyük bir organizasyonda temsil, Havran’ımızı layıkıyla temsil etmek, ilçemizin tanıtımına katkı, Minicik yavrularımıza yeni ufuklar, Miniklerimize ömür boyu anlatacakları onur, hatıra, anı ilk amacımız. 15 Avrupa ülkesi ve ülkemizin çok çeşitli kulüplerinden sporcuların kayıt yaptırdığı şampiyonadan birde madalya çıkarabilirsek, o çok çok daha güzel olacak.

Sadece Minikler Avrupa şampiyonası değil, Birde büyük sporcularımızla Avrupa Kulüpler Taekwondo şampiyonasına katılacağız. Avrupa Kulüpler Taekwondo şampiyonasına Balıkesir’den sadece benim sporcularımın katılma yetkisi var(Havranlı ve Burhaniyeli) ve bu yetkide ayrı gurur. 14-17 Şubat 2016 tarihleri arasında yapılan Turkish Open uluslararası yarışmayla karıştırılmamalı, Turkish Open’e parası olan herkes katılabiliyor.”dedi.

Antrenör Nazmi Güven “bu süreçte bizlere yardımcı olan, yanımızda olan Kaymakamımız sayın Yasin Öztürk’e,  Özellikle bu şampiyonalara katılmamız için hiç fedekarlıktan kaçınmayan Belediye Başkanımız sayın Emin Ersoy ve personeline, Halk Eğitim Merkezi  Müdürü sayın Nuri Sağlam’a,  İlçe spor Müdür vekilimiz Mehmet Yılmaz’a, Okul  Müdürüm  Nuri İnan’a ,Şehit Eyüp Karataş Orta Okulu Müdürü  Sezer İnan’a teşekkür ederim” dedi. Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.