" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR BAYAN VOLEYBOL TAKIMI IŞIKKENT DEPLASMANINDA 3 PUANI 3-0 İLE ALDI.

İzmir Atatürk Spor Salonu’nda oynanan mücadele aynı salonda daha önce oynanan maçların uzamasıyla 45 dakika kadar geç başladı. Maça Ivana Nesovic – Jana Matiasovska – Kübra Kegan – Gülbahar Akgül – Ayşe Gürel – Deniz Şurgun ve Müge Ocakçı(L) ile başlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor maçın başından sonuna kadar kontrolünde tuttuğu maçı 3-0 kazanarak puanını 57’ye […]

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR BAYAN VOLEYBOL TAKIMI IŞIKKENT DEPLASMANINDA 3 PUANI 3-0 İLE ALDI.
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

İzmir Atatürk Spor Salonu’nda oynanan mücadele aynı salonda daha önce oynanan maçların uzamasıyla 45 dakika kadar geç başladı.

Maça Ivana Nesovic – Jana Matiasovska – Kübra Kegan – Gülbahar Akgül – Ayşe Gürel – Deniz Şurgun ve Müge Ocakçı(L) ile başlayan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor maçın başından sonuna kadar kontrolünde tuttuğu maçı 3-0 kazanarak puanını 57’ye çıkardı.Ivana Nesovic’in smaç servisleriyle etkili olan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’da Libero Müge Ocakçı da göz doldurdu.Kadroda rotasyon yapan Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’da maça ilk 6’da başlayan Gülbahar Akgül de oldukça etkili oldu.Ligde normal sezonun son 4 haftasına girerken tüm oyuncularının Playoff’lara hazır girmesini isteyen Balıkesir Büyükşehir Belediyespor yönetimi de oyuncuların performansından memnun olduklarını dile getirdiler.Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ligin 23. Hafta mücadelesinde Manisa Büyükşehir Belediyespor’u misafir edecek. 24 Şubat 2016 Çarşamba günü Kurtdereli Spor Salonu’nda Saat 16:00’da oynanacak maçı TV100 canlı yayınlayacak.

Ligin ilk yarısında Manisa’da oynanan maç Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’un 3-2’lik üstünlüğüyle sona ermişti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.