ENGELLİLERİN GÖZÜNDEN FOTOĞRAF SERGİSİ..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ENGELLİLERİN GÖZÜNDEN FOTOĞRAF SERGİSİ..

 

Edremit Belediyesi’nin katkıları ile Edremit Engelliler Derneği tarafından hazırlanan ve engelli çocukların çektiği fotoğraflardan oluşan fotoğraf sergisi, Belediye Başkan Vekili İsmail Cahit Erol tarafından açıldı. KİPA AVM’deki sergi bir hafta boyunca açık kalacak.

 

Edremit Belediyesi’nin katkıları ile engelli çocukların çektiği fotoğraflar sergi ile beğeniye çıktı. Edremit Bedensel Engeliler Derneği tarafından fotoğraf sanatçısı Gamze Akyan Hatır öncülüğünde engelli çocuklarla birlikte yürütülen çalışmalar sonucunda hazırlanan fotoğraf sergisi Edremit KİPA Alışveriş Merkezi’nde açıldı. Toplam 19 fotoğrafın yer aldığı sergini açılışını Edremit Belediye Başkan Vekili İsmail Cahit Erol yaptı. Serginin hazırlanmasına öncülük eden fotoğraf sanatçısı Gamze Akyan Hatır, “Fotoğrafı sevdirmek, hayatlarına bir renk katabilmek için bir hafta boyunca birlikte fotoğraflar çektik. Oraya çıkan fotoğraflarımızı sizlerle paylaşmak istedik” dedi. Edremit Belediye Başkan Vekili İsmail Cahit Erol, öncelikle Belediye Başkanı Kamil Saka’nın selamlarını ilettiğini belirterek “Belediye olarak kültür ve sanat alanında ki çalışmalara destek olmaya çalışıyoruz. Özellikle engelli kardeşlerimizin yaptığı her çalışmada yanlarında olmaya çalışıyoruz. Bu sergiyi hazırlayan arkadaşlarımıza, fotoğraf gönüllülerine ve dernek yetkililerine teşekkür ediyorum” dedi. Kipa Alış Veriş Merkezi’nde ki sergi hafta boyunca açık kalacak.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.