KADINLAR ELELE VERDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

KADINLAR ELELE VERDİ

 

Altıeylül Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Kent Konseyi Başkanı Ahmet Özen Başkanlığında Belediye 7. kat Toplantı salonunda ilk oturumunu gerçekleştirdi. İlk oturumda Kadın Meclisi, Meclis Başkanı ve Yürütme Kurulu seçimleri yapıldı.

 

Kadınların, toplumsal yaşamın; üretim, iş, siyaset, kültür, sanat gibi alanlarda söz sahibi olmaları, projeler üretmede aktif rol alıp Kentsel yaşama katılımda bulunmaları amacı doğrultusunda oluşturulan Altıeylül Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi 25 üye sayısı ile ilk oturumunu gerçekleştirdi. Altıeylül Belediyesi 7 katta bulunan toplantı salonunda gerçekleşen ilk oturuma Altıeylül Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Kent Konseyi Başkanı Ahmet Özen Başkanlık etti. Başkan Zekai Kafaoğlu’nun eşi Didar Kafaoğlu hanımefendinin onur konuğu olarak katıldığı Kadın Meclisi’nde Meclis Başkanı ve Yürütme Kurulu seçimleri yapıldı. Kadın Meclis Başkanlığına Sevil Aksoy seçilirken, Yürütme Kurulu için de Yasemin Akkol ve Ayşe Keçecioğlu seçildi.  Kadın Meclis Başkanı Sevil Aksoy her platformda kadının önemine değinerek, birlik ve beraberlik içinde güzel projelere imza atılması konusunda iyi dileklerini dile getirdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.