VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ KIRCI’DAN BAŞKAN SAKA’YA ZİYARET..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ KIRCI’DAN BAŞKAN SAKA’YA ZİYARET..

 

Edremit Vergi Dairesi Müdürü Halil İbrahim Kırcı, Vergi Haftası nedeniyle Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti.
Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde ilçe genelindeki Kamu Kurum ve Kuruluşlarını ziyaret eden Vergi Dairesi Müdürü Halil İbrahim Kırcı, Müdür Yardımcıları Tülin Çeliksoydan ve Adem Bolat ve beraberinde ki heyet ile birlikte Edremit belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti. Müdür Kırcı, “Vatandaşa vergi bilincini aşılamak ve verginin ülkemize sağladığı yararları konuşup anlatabilmek için bu yıl 27. Vergi Haftası’nı kutluyoruz. Vergi haftası etkinlikleri kapsamında ilçemizde ki kamu kurum ve kuruluşları ile görüşüp önerileri ve değerlendirmelerde bulunmaya çalışıyoruz” dedi. Konuklarına ziyaret nedeniyle teşekkür eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da verginin toplumsal kalkınmada en önemli kaynak olduğunu belirterek “Vergilendirilmiş kazanç kutsaldır. Vergi bilincine sahip toplumların kalkınmada daha hızlı ilerleyebiliyor” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.