" />
USD
3,6658
EURO
4,3280
ALTIN
150,9952

MUHİTTİN ALP GÖREVE HAZIR

Altınkum mahallesi muhtar adayı Muhittin Alp, ‘’ Gözünüz gözümüz sözünüz sözümüz olacaktır’’ parolası ile yola çıktıklarını ve göreve hazır olduklarını söyledi. Altınkum mahallesi muhtar adayı Muhittin Alp seçim çalışmalarına hızla  devam ediyor. Körfez emekliler dernek başkanlığı da yapan Alp’’ Aza adayları:Hamiyet Şerefli,Yunus Emre Kaya, Müslüm Fırat, Hüseyin Açıkgöz, Gülseren Demirbağ, Betül Uyar, Necati Anıl , […]

MUHİTTİN ALP GÖREVE HAZIR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Altınkum mahallesi muhtar adayı Muhittin Alp, ‘’ Gözünüz gözümüz sözünüz sözümüz olacaktır’’ parolası ile yola çıktıklarını ve göreve hazır olduklarını söyledi.

Altınkum mahallesi muhtar adayı Muhittin Alp seçim çalışmalarına hızla  devam ediyor. Körfez emekliler dernek başkanlığı da yapan Alp’’ Aza adayları:Hamiyet Şerefli,Yunus Emre Kaya, Müslüm Fırat, Hüseyin Açıkgöz, Gülseren Demirbağ, Betül Uyar, Necati Anıl , Ahmet Murat ile  yola çıktığını ve bu yolda belediye ile sürekli iletişim içerisinde olup Altınkum  mahalle sakinlerimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz dedi’’8 senedir Altınkum da  yaşadığını;  mahallenin cadde sokak ve meydan konusundaki  eksiklik ve aksaklıkları en hızlı şekilde belediyeye iletip, sorunları bürokrasi engeline takılmadan çözeceğinide dile getirdi’’Bizlerde çıktıkları bu yolda  muhtar adayı Muhittin Alp ve 8 aza adayına başarılar diliyoruz.

HABER: Şimal Özgül

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.