" />
USD
3,7185
EURO
4,3703
ALTIN
153,2317

TAEKWONDOCULAR İMTİHANDA TER DÖKTÜLER

Edremit Belediyesi bünyesinde çalışmalarını Altınoluk Ayhan Şahenk Kültür binasında sürdüren Taekwondocular kemer terfi imtihanında ter döktüler. Psikolog antrenör balkan şampiyonu ve 4.Dan sahibi Burak Kılıç, Altınoluk Ayhan Şahenk Salonunu Taekwondo çalışmaları  için bize tahsisi eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı  mahçup etmeyeceğiz diyerek hedefimiz derslerde strese giren öğrencilere Taekwondo sporunu yaptırarak onların stresten kurtulmalarını sağlamak […]

TAEKWONDOCULAR İMTİHANDA TER DÖKTÜLER
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi bünyesinde çalışmalarını Altınoluk Ayhan Şahenk Kültür binasında sürdüren Taekwondocular kemer terfi imtihanında ter döktüler.

Psikolog antrenör balkan şampiyonu ve 4.Dan sahibi Burak Kılıç, Altınoluk Ayhan Şahenk Salonunu Taekwondo çalışmaları  için bize tahsisi eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı  mahçup etmeyeceğiz diyerek hedefimiz derslerde strese giren öğrencilere Taekwondo sporunu yaptırarak onların stresten kurtulmalarını sağlamak ile birlikte Edremit’imize ve Ülkemize yeni şampiyonlar kazandırmak. Edremit’in ismini tüm dünyaya duyurmak istiyoruz ‘dedi. Burak Kılıç,  100 e yakın sporcularının olduğunu söyleyerek her yaşta kişiye spor yaptırmak istediklerini belirterek taekwondonun sevgi sporu olduğunu ve bu spor vasıtasıyla kişilerin ruh ve beden sağlıklarına kavuşacaklarını  Edremit ve Altınoluktaki çalışmalarının ücretsiz olduğunu Cumartesi ve Pazar günleri Edremit Kapalı Spor Salonunda saat 10:00/ 11:30 arası minikler ve küçükler,     11:30/13:00 arası yıldızlar-gençler ve büyükler  antrenmanlarının olduğunu Altınolukta ise Ayhan Şahenk  Kültür merkezinde  Cumartesi ve Pazar saat 13:30/15:00 arası minikler ve küçükler 15:00 /16:30 ise yıldızlar-gençler ve büyükler antrenmanlarının devam ettiğini, bilgi almak için 0507 774 32 18 ile 0505 670 48 80 numaralardan bilgi alabileceklerini söyledi. Kayıtların devam edildiği belirtildi.

 

Kemer terfi imtihanına 95 sporcu katıldığını ve imtihana Edremit Belediye Başkan Vekili Cahit Erol, Meclis üyesi Cafer Kara ve Hasanaki Müdürü Bekir Bükülmez katıldı.

Burak Kılıç, hedeflerinin önümüzdeki aylarda Balkan şampiyonasına katılmak olduğunu belirtti.

Edremit Belediyesi Başkan Vekili Cahit Erol da yaptığı konuşmada; gördükleri karşısında çok mutlu olduğunu kendisinin de daha önce uzakdoğu sporuyla ilgilendiğini belirterek öğrenci velilerine ve öğrencilere her türlü desteği Edremit Belediyesi olarak vereceklerini belirtti ve siyah kuşak taekwondoculara, kendilerine özel gösteri hazırladıkları için teşekkür etti. Kamil Saka’nın il dışında olması nedeniyle buraya gelemediğini ama selamlarının gönderdiğini söyledi.

İmtihanda Dereceye giren Edremit ten Sudenaz Düzgün(imtihan birincisi) Altınoluk tan dereceye giren ise Efe Karabulut(imtihan birincisi)  ödülünü Başkan vekili Cahit Erol, imtihan ikincisi Gökhan Yalçın a Meclis üyesi Cafer Kara, imtihan üçüncüsü Derin Öney’e ise Hasanaki müdürü Bekir Bükülmez verdi.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.