" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

Belediye Personeli Hastanede Yatan Hastaları Ziyaret Etti

Balıkesir’in Sındırgı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Beyaz Masa personeli, Sındırgı Devlet Hastanesinde tedavi gören hastalara ve yakınlarına moral ziyaretleri gerçekleştirdi. Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ı talimatı doğrultusunda hastane ziyaretlerine hızlı bir şekilde başlayan ekipler, Devlet Hastanesi’ne bir dizi ziyaretlerde bulundu. Gerçekleşen hasta ziyaretlerine Sındırgı Devlet Hastanesi yetkilileri de eşlik etti. Belediye personeli […]

Belediye Personeli Hastanede Yatan Hastaları Ziyaret Etti
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir’in Sındırgı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Beyaz Masa personeli, Sındırgı Devlet Hastanesinde tedavi gören hastalara ve yakınlarına moral ziyaretleri gerçekleştirdi. Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ı talimatı doğrultusunda hastane ziyaretlerine hızlı bir şekilde başlayan ekipler, Devlet Hastanesi’ne bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Gerçekleşen hasta ziyaretlerine Sındırgı Devlet Hastanesi yetkilileri de eşlik etti. Belediye personeli ilçe Devlet Hastanesinde tedavi gören hasta ve yakınlarıyla ilgilenirken tedavi süreci ve durumları hakkında da bilgi alındı. Hastaların ihtiyaçlarının belirlenmesi ve onlara moral kazandırmak için ziyaretlerini sürekli olarak devam ettiren Sındırgı Belediyesi Ekipleri yapılan ziyaretlerden hasta ve yakınlarının memnun olduklarını söylediler. Yapılan ziyaretler sırasında hasta olan vatandaşların ihtiyaçlarını gidermenin yanında onlarla sohbet ederek moral verdiklerini dile getirdiler.
Hasta ve hasta yakınları belediyenin bu uygulamasının anlamlı ve güzel olduğunu belirterek Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’a da teşekkür edildi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.