EDREMİT BELEDİYESİ’NDE DURMAK YOK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT BELEDİYESİ’NDE DURMAK YOK

Edremit Belediyesi ekipleri, çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor. İlçenin farklı mahallelerinde yeniden düzenleme çalışmalarının yanı sıra bakım ve onarımlar çalışmaları yapılıyor.

Edremit ilçesinde Belediye ekipleri çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor. Edremit Belediyesi’ne bağlı ekipler ilçe genelinde yürüttükleri çalışmaların yanı sıra, gelen şikâyetlere de anında müdahale ediyorlar. Hamidiye Mahallesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından kaldırım ve yol tamiratları yapılıyor. Aynı şekilde sahil mahallerinde kış mevsiminden kaynaklanan olumsuzluklarda ortadan kaldırılıyor.. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Belediye olarak altyapı, temizlik, park bahçe bakımları, sahillerin düzen ve temizliği gibi konular başta olmak üzere temel belediyecilik görevlerimizi aksatmadan yerine getiriyoruz. Vatandaşlarımızın rahat ve huzurlu bir kentte yaşamaları için yoğun bir tempoda ekiplerimiz çalışmaya devam ediyor. Bu yoğunluk içerisinde gelen şikâyetleri de değerlendirip yaşanan aksaklıkları ortadan kaldırıyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.