EĞİTİM YÖNETİMİ SEMİNERİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EĞİTİM YÖNETİMİ SEMİNERİ

22 – 26 Şubat tarihleri arasında, Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘’Eğitim Yönetimi Semineri’’ Cunda Uygulama Oteli konferans salonunda gerçekleşmiştir. Konferansın açılışı Balıkesir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa URAS’ ın konuşması ile başladı. Orta Öğretim Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Yaşar KOÇAK’ ın konuşması ile devam etti. Ayvalık ve otelimizin tanıtımı, otel sorumlumuz Abdülaziz YÜK tarafından yapıldı.
Açılış programına, Milli Eğitim Bakanlığı Orta Öğretim Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Sayın Yaşar KOÇAK, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa URAS, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Erkan BİLEN, Cunda Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Seminer Merkez Müdürü Sayın Sadettin SAGİT ve Seminer Öğretim Görevlileri katıldı.
5 gün sürecek olan seminere Türkiye’nin 81 İlinden gelen Güzel Sanatlar Liseleri ve Spor Liseleri Müdürleri ve Öğretmenleri katılmaktadır.
Yüksel KALKAN

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.